AquaVia – Awarded 3 Golden Stars “Superior Taste Award” in 2019

16 liepos 2019 |

AquaVia – Awarded 3 Golden Stars “Superior Taste Award” in 2019

Tarptautinis skonio ir kokybės institutas antrus metus iš eilės skyrė natūraliam šaltinio vandeniui AquaVia 3 auksinių žvaigždučių “Superior Taste Award” apdovanojimą. Tarptautinė instituto komisiją sudaro daugiau nei 200 tarptautiniu mastu pripažintų šefų ir someljė. Pasaulyje pirmaujanti organizacija yra viena iš pagrindinių maisto produktų ir gėrimų TASTE sertifikuotojų. Profesionalių skonio ekspertų komisija yra ypač įsipareigojusi nešališkumo ir sąžiningumo atžvilgiu, todėl visos degustacijos yra atliekamos naudojant “akląjį” metodą, kai degustatoriui nėra suteikiama informaciją apie produkto gamintoją. Priklausomai nuo jutimo analizės, produktai yra sertifikuoti 1, 2 arba 3 žvaigždėmis, panašiomis į „Michelin“ žvaigždučių vertinimą gastronomijoje. Produktams, turintiems aukščiausią balą suteikiamas Aukščiausiojo skonio apdovanojimas (angl. “Superior Taste Award”).

Išskirtinio „AquaVia“ skonio paslaptis, tai natūralus vulkaninis filtravimas ir tekėjimas per šimtus metrų gylyje esančius geologinius sluoksnius, sukaupiant įvairius mineralus, kuriuose yra šarminių junginių.

„AquaVia“ yra aukščiausios kokybės vanduo, kurio tikslas – tapti geriausiu sveiko gyvenimo būdo, naujovių ir išskirtinės kokybės produktų pavyzdžiu.

2014 m. „AquaVia“ buvo sukurta remiantis stipriomis verslo vertybėmis ir priklauso „Sam Mills“ grupei, vystanti pasaulinį platinimo tinklą keliose Europos šalyse, visoje JAV ir Artimuosiuose Rytuose.

Articole recente