IŠSKIRTINIS TYRUMAS

STABILUS pH

TURTINGAS ANTIOKSIDANTAIS

IŠPILSTYTAS GAVYBOS VIETOJE

SVEIKI ATVYKĘ Į SEKVOJŲ SLĖNĮ

Giliai Karpatų kalnuose yra stebuklinga vieta, kuri yra viena iš nedaugelio miškų žemėje, kur Sekvojos medžiai įsišaknijo ne savo natūralioje buveinėje. Ši vieta vadinama Valea Săcuieului arba Sekvojų slėniu.

Šis kvapą gniaužiantis gamtos kampelis susiformavo prieš 145 milijonus metų dėl vulkaninių išsiveržimų. Šimtų metrų gylio vandeninguosiuose sluoksniuose prasideda mūsų šaltinio vandens istorija.

AquaVia šaltinio vanduo tekėdamas ir skverbdamasis per vulkaninius sluoksnius natūraliai filtruojamas ir tampa toks tyras, kad nereikia nieko nei pašalinti, nei papildomai pridėti. AquaVia išpilstytas gavybos vietoje, kad išlaikyti naudingus elementus bei unikalias savybes.

Štai kas yra natūrali gamtos galia.

NATŪRALI GALIA

IŠGRYNINTA GAMTA

3.0 Rūgštinis Gazuotas vanduo Stalo vanduo buteliuose Vandentiekio vanduo Šaltinio vanduo AquaVia Neutralus Šarminis IDEALU BLOGAI 4.0 5.0 6.0 7.0 8.0 9.0 10

KAS YRA pH?

pH yra vandenilio jonų koncentracijos vandenyje, kurį geriate ar valgote, matas. Šarminis vanduo, kurio pH yra 7,0, turi didesnę neigiamų jonų koncentraciją. Natūralus kūno pH yra 7,4, tačiau jis dažnai sumažėja dėl to, kad vartojamas organizmą rūgštinantis perdirbtas maistas, pieno produktai, cukrus, raudona mėsa ir kt. Natūraliai šarminis vanduo su stabiliu aukštu pH padeda užkirsti kelią šiam procesui ir palaiko sklandų jūsų kūno funkcionavimą.

pH PALYGINIMO LENTELĖ

 • AQUAVIA ........................... 9.4
 • ETERNAL .......................... 8.0
 • FIJI ...................................... 7.7
 • EVIAN ................................. 7.2
 • OZARKA ............................ 6.6
 • VOSS .................................. 5.5

KAS YRA BIK?

Bendras ištirpusių kietųjų dalelių kiekis (arba BIK) nurodo vandenyje ištirpusių mineralų, druskų, metalų, katijonų arba anijonų bendrą kiekį. Kuo didesnis TDS, tuo daugiau dalelių nusėda mūsų organizme. AquaVia, lyginant su daugeliu pasaulinės rinkos vandenų, TDS kiekis yra mažas, o jo skonis puikus.

PPM

IŠTIRPUSIŲ KIETŲJŲ DALELIŲ KIEKIS

 • ICELANDIC ....................... 62
 • VOLVIC ............................... 140
 • AQUAVIA ........................... 160
 • FIJI ...................................... 224
 • VOSS .................................. 290
 • EVIAN ................................ 357

NATŪRALUS vs DIRBTINISDirbtinai šarminamas vanduo – tai vanduo, kuris patiria mechaninę intervenciją. Šis vanduo yra distiliuojamas ar išgrynintas tam tikru tarpiniu būdu, tuomet pridedama arba elektrolitų ir (arba) mineralų, arba kitaip apdorojamas, kad pH taptų šarmingesnis. Dažniausiai naudojama vandenį jonizuojanti įranga, kuri sugeneruoja rūgštinį vandenį kaip atliekas, tad tai neturėtų būti pirmasis pasirinkimas aplinką tausojančiam vartotojui.

Natūraliai aukšto pH vanduo, tekantis per uolienas ir dirvožemį, surenka įvairius mineralus, kuriuose yra šarminių junginių, pvz.: kalcio, silicio dioksido, kalio, magnio ir bikarbonatų. Aukštas pH lygis bei antioksidantų kiekis yra gerokai stabilesni natūraliame šaltinio vandenyje nei vandenyje, kuris paveiktas dirbtinių procesų ir metodų.